بیش از یک دهه تلاش حرفه ای برای بهبود کیفیت زندگی

با شعار سلام فردا

برای تعداد زیادی از فعالیت ها در سراسر جهان

• وب • موبایل • تجارت الکترونیک

خدمات رایگان برای راه اندازی کسب و کار شما
همراه با ایجاد بیزینس پلن و پرورش کسب و کار

توانمندسازی افراد با تغذیه ایده های تجاری خود.

PREV
NEXT

خیلی ساده است ، ما به هیچ ارتش سری و قدرت فرا زمینی مخفی برای بهبود شرایط نیاز نداریم ، هرکس به اندازه خودش برای بهتر شدن تلاش می کند.

با ما همراه باشید

خدمات رفاقتی

مابه دنبال ابتکارات متمایز و تجربیات مشترک قابل اعتماد هستیم. ما در بعضی از کارها بسیار خوب و در بعضی دیگر خوب هستیم ، اما با شما در همه کارها عالی خواهیم شد.

خدمات ضروری

اين مجموعه؛ خيريه، مردم‌نهاد، غيرانتفاعی، غيرسياسی و غيردولتی است و با تکيه بر جلب مشارکت‌های اشخاص حقيقی و حقوقی و انواع کمک‌های بشردوستانه ملی و بين‌المللی اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.

  • خدمات آموزشی و تحصیلی
  • خدمات معیشتی (تامین لوازم ضروری زندگی)
  • خدمات درمانی و بهداشتی

خدمات تکنولوژیکی

بخشی از ماموریت ما ایجاد و بهبود فناوری های عمیق برای حل چالش های زیست محیطی و صنعتی است. ما از استارتاپ ها استفاده می کنیم و همکاری را میان کارآفرینان و سرمایه گذاران تسهیل می کنیم تا نوآوری را از آزمایشگاه به بازار منتقل کنیم.

  • برگزاری سیمنارها و دوره های رایگان
  • شکل دهی مسابقات استارتاپی و وبینارها
  • آموزش بازاریابی دیجیتال و بهینه سازی وب سایت SEO

معرفی بهترین ها

سلام فردا یک آژانس نوآوری ، با نیروهای پیوسته است تا بتواند در راستای نوآوری های سریع گام بردارد و بر اساس آن خدمات گسترده ای ارائه نماید. معرفی برترین ها با دقت و بررسی زیادی حاصل می گردد و بیش از بیش نیازمند مشارکت فعال شماست.

  • معرفی برترین کتاب ها
  • معرفی بهترین محصولات و کالاهای مصرفی
  • شناسایی و معرفی نوآوری ها و اپلیکیشن های کاربردی

ما جهانی هستیم !

برای داشتن روزی خوب و ساختن فردایی بهتر باید کمی از دیروز خود برتر باشیم. باید الگوریتم انتخاب بهترین ها را پیدا کنیم و به دیگران کمک کنیم تا در مدار موقعیت‌ها و ایده‌های خلاقانه بسیار زیادی قرار بگیرند . سلام فردا ، برای امید بخشی به خود و آیندگان. ما برای خلق کردن فرصت ها آمده ایم نه برای درانتظار بودنشان.

محتوای ویژه

بخش محتوای ویژه سلام فردا شامل ده‌ها جلد کتاب الکترونیکی و صوتی است که توسط مترجمان متخصص و حرفه‌ای ترجمه شده است. همچنین در این بخش ده‌ها سمینار و وبینار در زمینه های مختلف مانند موفقیت از جمله دارن هاردی، برایان ترسی، جک کنفیلد و... به اشتراک گذاشته شده است.

اهداف و تیم های چند گانه

تیم های محلی سلام فردا چشم انداز دقیقی از مشکلات و فرصت های توسعه در کشور را ارائه می دهند. آنها با استفاده از تجربه ، استعداد و ارتباطات خود ، همایش ها و مسابقات را برای بیان و حل موضوعات برگزار می کنند و به کارآفرینان اجازه می دهند تا پیشرفت کنند.

درباره

سلام فردا

"سلام فردا" یک سازمان برخواسته از مردم است که با اهداف خیرخواهانه و با توجه به مسوولیت اجتماعی بنیان گذاران آن، ماموریتی جهانی را برای یافتن فناوری های عمیق جهت حل سخت ترین چالش های پزشکی-درمانی ، زیست محیطی ، فرهنگی و اجتماعی آغاز کرده است.

1499/12/29+

تاریخ انقضا

38+

پروژه های راه اندازی شده

128 +

همنشینی های امسال

99 +

بررسی ها و رتبه بندی ها

work from anywhere

Tel: 982195118253

GET A FREE QUOTE

Please fill this for and we'll get back to you as soon as possible!

عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت

ما تمام تلاش خود را برای ارائه به روزرسانی های ارزشمند و منابع بسیار زیاد بدون حمله به صندوق پستی شما خواهیم کرد.

TOP